Kurs francuskiego online i stacjonarnie
w Espace Français!Kurs francuskiego online i stacjonarnie w Espace Français!
Kurs francuskiego online i stacjonarnie
w Espace Français!
W Espace znajdziesz kursy francuskiego online i stacjonarne na najwyższym poziomie. Oferujemy kursy francuskiego semestralne, intensywne, indywidualne i specjalistyczne. Zapraszamy!
Stosujemy metodę komunikatywną,
z uwzględnieniem podejścia eklektycznego.Stosujemy metodę komunikatywną, z uwzględnieniem podejścia eklektycznego.
Stosujemy metodę komunikatywną,
z uwzględnieniem podejścia eklektycznego.
Oznacza to, że w nauczaniu
języka francuskiego kładziemy nacisk
na swobodne wypowiadanie się
w sytuacjach rzeczywistych.
Przygotowując i prowadząc kursy
trzymamy się pięciu zasad:Przygotowując i prowadząc kursy trzymamy się pięciu zasad:
Przygotowując i prowadząc kursy
trzymamy się pięciu zasad:
1. Komunikacja
2. Globalny rozwój językowy
3. Interakcja i dynamika
4. Stała kontrola postępów
5. Interdyscyplinarność
Espace Français: kurs francuskiego Warszawa, francuski Warszawa

Witamy w Espace Français, szkole języka francuskiego i „francuskiej przestrzeni” w Warszawie. Nasza siedziba mieści się w klimatycznej kamienicy na ul. Polnej, tuż przy Metrze Politechnika, w cichym zakątku na rogu ul. Oleandrów. Znajdziesz u nas kurs francuskiego online i stacjonarny, grupowy i indywidualny, standardowy i intensywny. Dzięki inwencji i kreatywnemu podejściu naszych lektorów, kursy francuskiego w Espace to czas, gdy przy filiżance kawy, poczujesz się przez chwilę jak w Paryżu, Brukseli czy Montrealu. Kurs francuskiego w Espace to skuteczna nauka pod okiem wykwalifikowanych lektorów. Zapraszamy!

26/06/2024

Uwaga! Dernier appel! Last call!smile To już ostatnie dni zapisów na wakacyjne kursy francuskiego w lipcu. Intensywne, konwersacyjne, kursy dla podtrzymania poziomu; rano i wieczorem; stacjonarnie i online - czyli do wyboru do koloru! Jak na załączonym obrazku. Zapraszamy w podróż/przygodę z francuskim w Espace!

20/06/2024

To już wkrótce! Kończymy semestr letni, a przygotowujemy się już do intensywnych (lub mniej intensywnych) kursów francuskiego w Espace. Znajdziecie u nas trzy formuły kursów: intensywne, konwersacyjne i podtrzymujące poziom. Obie formuły kursów dostępne stacjonarnie i online. Wakacje to świetny moment na francuski. Wszystkie szczegóły w zakładkach KursyCennik. Zapraszamy! 

03/06/2024

Długi weekend czerwcowy za nami, ale to nie koniec fajnych rzeczy przed wakacjami. Wiemy, wiemy, ciężko wrócić do rzeczywistości, marzy się już lato. Dlatego trzeba sobie jakoś pomagać i wspierać. Może zatem francuskie kino? W Kinie Muranów od 5 do 12 czerwca możecie wziąć udział w 15. Przeglądzie Nowego Kina Francuskiego, organizowanym przez Instytut Francuski w Polsce, Gutek Film oraz Unifrance. Dla nas ciekawie wygląda „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. Może nie do końca kojarzy się z typowym francuskim kinem, ale po co ta cała typowość? Z resztą sami spójrzcie w sieci (https://kinomuranow.pl/festiwale-i-przeglady/15-przeglad-nowego-kina-francuskiego-5-12-czerwca) i wybierzcie coś dla Was. Polecamy!

27/05/2024

Uwaga, uwaga, nadchodzi czerwcówka! To już nasza ostatnia przerwa w tym semestrze: w Espace Français nie pracujemy od czwartku 30 maja, a wracamy w poniedziałek 3 czerwca. 

Pamiętajcie, że koniec nauki zbliża się wielkimi krokami: koniec semestru dla każdego kursu francuskiego znajdziecie w zakładce harmonogram.

À bientôt! 

 

Zasady nauczania
w Espace Français

Nasze zajęcia mają na celu jak najszybsze wprowadzanie słuchaczy do praktycznej komunikacji po francusku. Na wszystkich poziomach, od pierwszej lekcji, stawiamy na maksymalne użycie francuskiego jako języka zajęć.

Newsletter

Najnowsze gry? Nowe prezentacje instruktażowe? Nowe kursy? Jeśli chcesz otrzymywać informacje na bieżąco, zapraszamy do subskrypcji Newslettera Espace Français!

Kładziemy nacisk na profesjonalizm

Najważniejszym wyznacznikiem jakości nauczania jest dla nas zadowolenie słuchaczy naszych kursów semestralnych oraz klientów instytucjonalnych. Wśród tych ostatnich możemy wymienić: Teatr TR Warszawa, Muzeum-Pałac w Wilanowie, Sii, Candia, Canal+, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Środowiska, Baker & McKenzie Gruszczyński i Wspólnicy Kancelarię Prawną, Allen & Overy, Oriflame, BNP Paribas, ZAPA – Związek Artystów i Producentów Audiowizualnych.